Dnia 19 grudnia 2018 r. wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami odwiedzili w domach, starszych, schorowanych ludzi, przynosząc im wspaniałe paczki, przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli z naszej szkoły. 🤗Wspólnie z seniorami śpiewaliśmy kolędy i przełamaliśmy się opłatkiem, życząc sobie zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt. Było dużo radości, uśmiechu i wzruszenia. Jedna z seniorek- pani Zofia obchodziła 99-te urodziny. Gratulacje i najlepsze życzenia!!! Z tej okazji jedliśmy tort urodzinowy. Był pyszny!
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za przygotowanie pięknych podarunków dla naszych seniorów. Cudownie jest pomagać, a jeszcze piękniej obdarowywać innych! Szkolne Koło Caritas życzy całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 15 wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.💖

Opiekunowie SKC- I. Jarzembska, A. Kamińska i ks. A. Jóźwiak