W niedzielę 11.12.2022 w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Gdańsku odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy z którego całkowity dochód przekazaliśmy na akcję charytatywną "Tumbo", wspierającą dzieci w żałobie. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor, wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie ozdób 🙂, a darczyńcom za przekazane datki. Uzbieraną kwotę podamy po otwarciu hospicyjnej puszki.
aktualizacja:
Szanowni Państwo,
wspaniali uczniowie i ich bliscy,
koordynatorzy Dnia Tumbo,
nauczyciele i wszyscy pracownicy placówek oświatowych, którzy przyczynili się do organizacji Dnia Solidarności z Dziećmi i Młodzieżą w Żałobie.
Serdecznie DZIĘKUJEMY za udział w DNIU TUMBO 2022 roku!
JESTEŚMY RAZEM Do Dnia Tumbo zgłosiło się 100 placówek z Gdańska oraz kilkanaście placówek z całej Polski.
OSWAJAMY TRUDNE TEMATY W szkołach i przedszkolach zrealizowano w sumie setki godzin rozmów z dziećmi i młodzieżą dotyczących żałoby i wsparcia osieroconych. Gdańsk to ewenement na skalę całego kraju!
KWESTUJEMY Pomarańczowe kiermasze były pomysłowe i cieszyły się powodzeniem! Zebraliśmy ponad 100 tys. zł na Fundusz Dzieci Osieroconych (FDO Tumbo Pomaga). To rekord!
DZIAŁAMY Dzięki wsparciu finansowemu możemy pomagać psychologiczne i socjalne osieroconym dzieciom i nastolatkom.
Komisja policzyła zawartość przekazanej przez Państwa skarbonki nr 42. Zebrana kwota podczas Dnia Tumbo to 2416,12 zł.
Serdecznie dziękujemy całej Waszej społeczności za wsparcie działań FDO Tumbo Pomaga.
Dzięki Wam możemy czynić dobro!
Jednocześnie życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.
Pozdrawiamy serdecznie,
Agnieszka Paczkowska z zespołem FDO Tumbo Pomaga