Dnia 18 marca 2019 roku nasi uczniowie zaprezentowali inscenizację "Legendy oliwskiej" w Przedszkolu nr 21 "Bajnutkowo" w Gdańsku. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie, a potem z entuzjazmem śledziły popisy akrobatyczne Wiktorii i Julii. Zostaliśmy zaproszeni na smaczny poczęstunek i otrzymaliśmy nagrody. Było wspaniale! Szkoda, że to już ostatni nasz występ.
Dnia 14 marca 2019 r. odwiedziliśmy dzieci z Przedszkola nr 48 w Gdańsku. Nasi uczniowie zaprezentowali inscenizację "Legendy oliwskiej" i pochwalili się talentami akrobatycznymi. Przedszkolaki były zachwycone! Otrzymaliśmy od nich własnoręcznie wykonane prezenty. Zostaliśmy również poczęstowani pysznymi owocami! Lubimy takie smaczne niespodzianki!
Dnia 12 marca 2019 roku uczniowie klasy 3a i 4b z wychowawcami udali się z wizytą do maluchów z Przedszkola św. Teresy w Gdańsku. Inscenizacja "Legendy oliwskiej" bardzo spodobała się przedszkolakom i ich paniom. Dzieci bardzo dobrze zrozumiały przesłanie legendy, że warto być dobrym człowiekiem. Nasz występ uswietniły popisy akrobatyczne dziewcząt. Na koniec zostaliśmy zaproszeni ma mały poczęstunek. Poczuliśmy się bardzo docenieni!
Dnia 11 marca 2019 r. nasi mali artyści zaprezentowali inscenizację "Legendy oliwskiej" w Przedszkolu językowo- muzycznym  "Calineczka" w Gdańsku. Przedszkolaki jak zaczarowane obejrzały wystawioną przez nas sztukę. Zostaliśmy  nagrodzeni gromkimi brawami i pysznymi batonami. Na koniec maluchy zaśpiewały dla nas piosenkę o Gdańsku. Było nam niezwykle miło!
Dnia 6 marca 2019 roku nasi aktorzy odwiedzili maluchy w zaprzyjaźnionym Przedszkolu "Iskierka". Zaprezentowaliśmy inscenizację " Legendy oliwskiej" oraz pokazaliśmy talenty taneczne i akrobatyczne naszych uczennic- Julii i Wiktorii. Przedszkolaki i Panie były pod ogromnym wrażeniem!!!🤗🤗🤗
Dnia 5 marca 2019 roku nasi mali aktorzy z klasy 3a i 4b wraz z wychowawcami, odwiedzili kolejne przedszkole. Tym razem gościliśmy u maluchów w Przedszkolu nr 4 w Gdańsku. Zaprezentowaliśmy sztukę teatralną pt. " Legenda oliwska" oraz taniec z elementami akrobatyki w wykonaniu Julii z klasy 4b. Mali widzowie i ich wychowawcy byli oczarowani naszym występem. My też jesteśmy z siebie dumni!!!👍

Dnia 4 marca 2019 roku nasi mali artyści z klasy 3a i 4b, w ramach promocji szkoły, zaprezentowali przed przedszkolakami z Przedszkola nr 52 inscenizację "Legendy oliwskiej". Mimo tremy, nasi uczniowie wypadli wspaniale. Zostali nagrodzeni przez maluchy gromkimi brawami!🤗