Dnia 28.04.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patronki- dr Urszuli Mroczkiewicz pierwszej polskiej pediatry w Wolnym Mieście Gdańsku.
Tego dnia swoją osobą zaszczycili nas wspaniali goście. Przy kawiarence dyżur pełniły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego a w tle słychać było muzykę z lat przedwojennych.

A na zakończenie nagrodziliśmy uczniów za najpiękniej udekorowane drzwi swojej klasy w konkursie:

''Kwiaty dla Patronki''.

Nagrody w kategorii 0-III - otrzymała klasa III
w kategorii IV-VIII- otrzymała klasa VII b
a za najlepsze przebranie z epoki wyróżnienie otrzymała klasa II a.

Atmosfera była wspaniała, uśmiech gościł na twarzach całej społeczności SP-15.

ZAPRASZAMY ZA ROK!