OBIADY W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

OSTATNIA AKTUALIZACJA - dn. 31.08.2022

INFORMACJA W SPRAWIE OBIADÓW DLA KLAS 0 - 3

Zgodnie z wymaganiami sanepidu warunkiem uruchomienia cateringu jest zorganizowanie dwóch osobnych pomieszczeń tzw. kuchnia czysta i brudna. W żadnym z budynków szkoły nie ma możliwości dostosowania takiego pomieszczenia.
Dzięki uprzejmości księdza Proboszcza parafii przy ul. Skłodowskiej - Curie, catering będzie udostępniony w świetlicy parafialnej.

UWAGA!

Umowa na jednodaniowy posiłek dostępna jest na stronie szkoły w zakładce "Rodzice/Obiady" (do pobrania poniżej) lub do pobrania 1 września w sekretariacie szkoły.

Sprawa jest pilna, gdyż należy wykonać szereg czynności:

- wprowadzić umowy do systemu,

- wygenerować indywidualne numery kont dla Państwa.

Następnie Rodzice do środy 07.09.2022 r. powinni dokonać wpłaty na podane przez szkołę indywidualne konta.
Warunkiem zamówienia posiłku dla dziecka jest dokonanie wpłaty w podanym powyżej terminie.

Drodzy Rodzice,

Opłata za wrzesień dla uczniów klas 0- III wynosi 90 zł (15 obiadów).

Koszt jednego obiadu to 6 zł.

Catering ruszy od 12 września

Adres email do kontaktu z intendentem SP15:
 j.lopatynska@sp15.edu.gdansk.pl

W załączeniu można pobrać druk regulaminu stołówki szkolnej,

umowy na obiady, druk rezygnacji z obiadów.