Laureaci konkursu „Gdańsk – moja mała ojczyzna”

 Laureatów wraz z opiekunami zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród 10 grudnia o godzinie 10.00 do

Szkoły Podstawowej nr 15 przy ul. Smoluchowskiego 13

 

NAGRODA SPECJALNA – Pola Benc Przedszkole nr  64

 

KATEGORIA – LAPBOOK:

I m-sce Weronika Bojka Szkoła Podstawowa nr 81

II m-sce Nikola Warmińska Szkoła Podstawowa nr 8

III m-sce Magdalena Staszek Szkoła Podstawowa nr 90

 

KATEGORIA – PRACE PRZESTRZENNE

I m-sce Martyna Formela Szkoła Podstawowa nr 55

I m-sce Blanka Lis Szkoła Podstawowa nr 77

II m-sce Matylda Dąbrowska Szkoła Podstawowa nr 55

III m-sce Maciej Laskowski Szkoła Podstawowa nr 81

 

KATEGORIA – PRACE PLASTYCZNE (5 LAT)

I m-sce Franciszek Dziemaszkiewicz Przedszkole nr 84

II m-sce Janek Wilk Przedszkole nr 2

III m-sce Lila Tabaka Przedszkole nr 64

KATEGORIA – PRACE PLASTYCZNE (6 LAT)

I m-sce Aleksandra Popławska Szkoła Podstawowa nr 2

II m-sce Wiktoria Moro Przedszkole nr 87

III m-sce Dominika Szczepańska Przedszkole nr 83

 

KATEGORIA – PRACE PLASTYCZNE (klasa I)

I m-sce Kinga Turzyńska Szkoła Podstawowa nr  14

II m-sce Julia Gumińska Szkoła Podstawowa nr  14

III m-sce Magda Frąckowska Szkoła Podstawowa nr 52

 

KATEGORIA – PRACE PLASTYCZNE (klasa II)

I m-sce Milena Gibas Szkoła Podstawowa nr  52

II m-sce Jaśmina Niemczyk – Szyszka Szkoła Podstawowa nr 52

III m-sce Marta Klimaszewska Szkoła Podstawowa nr 77

 

KATEGORIA – PRACE PLASTYCZNE (klasa V)

I m-sce Julianna Kulesza Szkoła Podstawowa nr 58

II m-sce Lena Korytowska Szkoła Podstawowa nr  81

III m-sce Amelia Marcińska Szkoła Podstawowa nr  20

 

 

KATEGORIA – PRACE PLASTYCZNE (klasa  VI)

I m-sce Zofia Dąbrowska Szkoła Podstawowa nr  2

    Łukasz Ratajczak Szkoła Podstawowa nr  20

II m-sce Maja Domalewska Szkoła Podstawowa nr  1

     Liliana Niemczyk – Szyszka Szkoła Podstawowa nr 52

III m-sce Filip   Żmuda – Trzebiatowski Zespół Szkolno – Przedszkolny      w Borkowie

      Agata Muszyńska Szkoła Podstawowa nr  81

GRATULUJEMY 😊