Dzisiaj w Europejskim Centrum Solidarności na wielkiej gali z okazji 15-stej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego trzech laureatów i czterech finalistów z naszej szkoły odebrało dyplomy oraz książki za konkurs w czytaniu wybranych pozycji przez organizatora. Całość uświetniły występy muzyczne oraz wspaniały pokaz prawdziwego magika. Przy okazji pobytu w ECS obejrzeliśmy piękną bibliotekę, której księgozbiór liczy 25 tysięcy woluminów i jest wypożyczany tylko na miejscu. Piękna biblioteka zrobiła nas duże wrażenie. Emocje opadły, a my myślimy już o kolejnej edycji i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym. Uczniowie, którzy nie zajęli miejsc otrzymują od organizatora dyplomy z podziękowaniem za udział.

WYNIKI WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO

Wyniki dla poziomu czytelniczego klas 2-3 ''Spotkacie nowych przyjaciół"
FINALIŚCI:
Stefan H. z klasy 3b
Adam N. z klasy 3a
LAUREACI:
Franciszek R. z klasy 2a
Wojciech R. z klasy 3b
Xavier P. z klasy 3b
Wyniki dla poziomu czytelniczego klas 4-6 '' Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca''
FINALIŚCI:
Robert N. z klasy 5 a
Zofia R. z klasy 6b
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do następnej edycji od nowego roku szkolnego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!