Tuż przed Dniem Dziecka w piątek 31 maja uczniowie klas: II A i III A wybrali się razem na wycieczkę do Dinoparku- Parku ruchomych dinozaurów i smoków w Malborku. Już jazda pociągiem dostarczyła nam sporo wrażeń a w Dinoparku czekały kolejne: ruchome dinozaury i smoki, park linowy Malborkstones, laserowy tor przeszkód, kino 5D Extreme, ścieżka edukacyjna, muzeum skamieniałości, wioska jaskiniowców, mini zoo, spacer z dinozaurem i pokaz jego tresury, plac zabaw, dmuchańce i inne. W części gastronomicznej czekał na nas pyszny obiad, który dostarczył nam energii do dalszej zabawy. Były też małe słodkie przekąski i pamiątki.

Do szkoły wróciliśmy zmęczeni ale bardzo zadowoleni. To była udana wycieczka i dzień pełen wspaniałej zabawy, wrażeń i wspomnień, których długo nie zapomnimy.

Samych takich miłych przeżyć życzymy wszystkim Dzieciom z okazji DNIA DZIECKA

Renata Sabiniewicz